Drobečková navigace

Úvod > Podporujeme 2024

PODPORUJEME V ROCE 2024

Podpora a péče o děti ohrožené gliomem mozku

Nádorová onemocnění dětí jsou vzácná, z nich ale mozkové nádory patří k nejčastějším. Některé již lze léčit úspěšně. Ty nejagresivnější gliomy prozatím účinnou léčbu nemají a většina postižených dětí nepřežívá déle jak jeden rok. Podporujeme výzkum a dostupnost nových léčebných metod a všechny, kdo jsou touto nemocí s nepříznivou prognózou postiženi.

Více informací  ohledně této nadace  naleznete na https://nadace-nina.cz/cs/

Nina.jpg

Pomůžeme Nině?

Nině je šest let a trpí nejagresivnější formou difuzního gliomu mozkového kmene. Její rodiče dělají maximum pro to, aby jí zajistili nejlepší možnou péči a získali drahocenný čas a naději na novou, účinnější léčbu. A potřebují naši pomoc.

Naším cílem je vybrat finanční prostředky, které poslouží k uhrazení části nákladů spojených s léčbou a hospitalizací Niny na specializovaném pracovišti v zahraničí. 

Děkujeme, že pomáháte s námi.

 

 

 

TVOŘÍME S DUŠÍ 2024

ARTEFAKTUM-CZ ve spolupráci s Centrem pro zdravotně postižené Libereckého kraje a městem Zákupy si Vás dovolují pozvat ve dnech 18. a 19. května 2024 na prezentační setkání  umělců se zdravotním postižením a jejich přátele, kteří představí svoji uměleckou tvorbu široké veřejnosti v rámci projektu TVOŘÍME DUŠÍ 2024.

 Projekt, jehož posláním je přiblížit široké veřejnosti tvorbu a činnost osob se zdravotním postižením a jejich přátel a naplnit motto projektu : „BEZ BARIÉR V DUŠI I V ŽIVOTĚ „.

Slavnostní zahájení proběhne v sobotu 18. 5. 2024 ve 13 hodin na nádvoří zámku. Kulturní program a výstava probíhají po oba dny od 10:00 do 17:00 hodin. 

Tvoříme s duší.jpg

 

 

 

Stopa bezpečí a jiná strašidla

v rámci publikace Peníze a jiná strašidla (dále jen „Publikace“) a přednášky finanční gramotnosti pro
první stupeň ZŠ, vydávané a konané v plánovaném termínu duben 2024 v Libereckém kraj

 

 

Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů