Drobečková navigace

Úvod > Gabiony

Gabiony

GABOINCENTRUM s.r.o. projektuje a staví na klíč:

Pokud se rozhodnete pro stavbu zdi či plotu svépomocí, prohlédněte si náš katalog.

Gabionové zdi a ploty zkonstruované ze sítí s povrchovou úpravou Zn+Al (95+5%) a kamenů mají širokou škálu využití. Stále častěji můžete gabionové ploty vidět u rodinných domků nebo kolem firemních či administrativních budov. Gabionové konstrukce se využívají také jako opěrné zdi. S ohledem na své využití gabiony zajišťují bezpečnost, ochranu, soukromí a působí i jako zajímavý venkovní designový prvek.

Pro stavební firmy, architekty, obce, soukromé podniky, kutily i domácnosti připravujeme návrhy gabionů, které následně vyrábíme a podle přání klienta také instalujeme na místě. Společně zanalyzujeme situaci na místě a nabídneme vám řešení na míru, například gabionové matrace, armované svahy nebo opěrné zdi.

Jak získat ten nejlepší gabion?

Vy máte svoji představu. A my víme, jak se staví gabionové zdi a gabionové ploty. Pojďme se sejít na společné cestě. Gabiony vytvoříme na klíč podle vašich představ, nebo dodáme pouze dílčí řešení, pokud si chcete gabiony postavit sami.

  • Prohlédněte si naši nabídku gabionových plotů, zdí a dalších řešení.
  • Kontaktujte nás a sdělte nám vaši představu o gabionu.
  • Zpracujeme vám cenovou nabídku vaší gabionové zdi nebo plotu.
  • Po odsouhlasení cenového návrhu přijedeme zaměřit stavbu.
  • Následně vám gabion dodáme nebo postavíme.
  • Poradenství při výběru gabionu poskytujeme pochopitelně zdarma.
  • Součástí cenové nabídky je také technické řešení vaší situace.

Trendy v gabionových plotech

Aktuálně nejoblíbenějším designem gabionů jsou gabionové ploty. Gabiony se tradičně plní různými druhy kamene. Výplň může tvořit také sklo, ale toto řešení je několikanásobně dražší než běžný kámen.

Trendem v gabionových řešeních jsou zelené gabiony. Do prázdné konstrukce gabionové sítě lze vysadit popínavé rostliny, které prorůstají a v gabionu tak vyroste působivý zelený plot.

Chcete gabion svépomocí?

Rozumíme tomu, pokud si chcete gabion postavit svépomocí. Proto prodáváme i jednotlivé součástí gabionových zdí, například gabionové sítě nebo kamenivo. Prohlédněte si náš katalog a vzorník materiálů nebo navštivte naši provozovnu, kde si můžete nerušeně vybrat kamenivo, sítě nebo ukázky gabionových plotů a stěn.

Doprava gabionů 

Materiál, který si u nás na stavbu gabionových plotů a zdí objednáte, Vám rádi doručíme přepravní službou TOPTRANS dle jejich tarifu nebo naší dopravou. V případě větší objednávky má zákazník dopravu zdarma nebo se řeší individuálně.

Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů