Drobečková navigace

Úvod > Gabiony > Gabionové koše

Gabionové koše

Postavte si svůj gabion svépomocí. Máte doma kamenivo a chcete do své zahrady získat zajímavý designový prvek? Pořiďte si gabionové koše, které si sami naplníte kamenivem. Prodáváme různé rozměry gabionových košů, a to podle vašeho přání. Gabionové sítě můžeme stříhat podle velikosti oka, tedy po 2,5-5-10cm. Proto si vyberte rozměr gabionového koše, který vám vyhovuje.

Vyrábíme a prodáváme gabionové koše v základních rozměrech. Koš pro výstavbu gabionu vám dodáme jako sestavu včetně všech komponentů. Sestava gabionového koše se skládá z drátěné konstrukce, kterou tvoří dno, boční stěna a víko. K sestavě dostanete také sadu montážních spirál a háčků, a to podle velikosti koše. Z gabionových košů můžete postavit ploty nebo zdi, které slouží jako originální stavební prvek.

DIY gabionový koš

  • Gabionové koše dodáváme bez kameninové výplně. Jsou proto ideální pro všechny kutily, kteří propadli trendu DIY (do it yourself - udělej si sám)
  • Sestava gabionového koše se skládá z drátěné konstrukce (dno, boční stěna a víko).
  • K sestavě dostanete také sadu montážních spirál a háčků, a to podle velikosti koše.
  • Gabionové koše jsou vyrobené z odolného pozinkovaného drátu, který zaručuje odolnost a životnost desítek let.
  • Svařované sítě jsou vyrobeny z drátu o průměru 4,0mm s v povrchovou úpravou Zn+Al (95+5%), což ještě prodlužuje jejich životnost.
  • Proto jsou gabionové koše zcela bezúdržbové. Jednou je naplníte kamenivem a máte vystaráno. Nemusíte natírat nebo se o ně jinak starat.
  • Gabionový koš dodáme rozebraný. Jednotlivé stěny se montují na místě.

Využití gabionového koše

Z gabionových košů můžete snadno postavit ploty nebo zdi, které slouží jako originální stavební prvek. Nejčastěji se využívají jako opěrné zdi, zpevňují břehy, cesty nebo koryta toků. Objevují se jako jedinečné architektonické prvky v zahradách. Slouží jako ploty, jež poskytují soukromí a izolují hluk.

Cena gabionového koše

Je vždy individuální, proto neváhejte vyplnit poptávkový formulář nebo nás kontaktujte na info@gabioncentrum.cz  nebo na tel. 775 959 414.

Poptat stavbu na klíč Přejít na katalog košů

Ukázka gabionových košů zrealizovaných svépomocí:

 aazahradgabion.JPG  AAzahradgabion1.JPG  AAzahradgabion2.JPG

Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů