Drobečková navigace

Úvod > Katalog produktů

Katalog produktů

Hledáte správný gabion? Plánujete stavět gabionový plot nebo gabionovou zeď? Potřebujete kompletní řešení nebo jen dílčí produkty na stavbu gabionů? Prohlédněte si naši nabídku gabionových košů, sypaných gabionů, gabionových sítí, spojovacího a pomocného materiálu. V našem katalogu najdete vše k realizaci gabionových zdí a gabionových plotů. Produkty a materiály máme vždy skladem. Vybrané zboží k vám rádi dopravíme a na vhodném způsobu dopravy se s vámi dohodneme. Neváhejte nám přes kontaktní formulář sdělit své požadavky na gabiony, rádi vám vyjdeme vstříc.


 • Gabionové koše

  Vyrábíme a prodáváme gabionové koše v základních rozměrech. Koš pro výstavbu gabionu vám dodáme jako sestavu včetně všech komponentů. Sestava gabionového koše se skládá z drátěné konstrukce, kterou tvoří dno, boční stěna a víko. K sestavě dostanete také sadu montážních spirál a háčků, a to podle velikosti koše. Z gabionových košů můžete postavit ploty nebo zdi, které slouží jako originální stavební prvek.

 • Sypané gabiony

  Sypané gabiony umožňují rychlou výstavbu gabionových plotů. Jsou založené na technologii GBC, kdy jsou kameny do konstrukce sypané vrchem za pomoci techniky. Nejčastěji jsou využívané pozinkované sítě s oky o rozměrech 5x20 cm, do nichž se sypou kameny o frakci 32 a 63 mm. Sypané gabionové ploty můžete využít namísto běžných plotů, například kolem rodinných domů, průmyslových areálů nebo administrativních budov.

 • Gabionové sítě

  Stavět různé gabionové konstrukce umožňují gabionové sítě. V naší nabídce najdete gabionové sítě s různými rozměry ok (od 2,5 x 10 cm do 10 x 10 cm). Realizovat z nich můžete například gabionové ploty. Máme na výběr gabionové sítě, které můžete využít na zahradách, stavbách nebo terénních úpravách. Gabionovou síť vám ustřihneme podle vašeho přání. Sítě lze stříhat podle velikosti jejich ok, tedy po 5 až 10 centimetrech.

 • Spojovací materiál

  Vyberte si u nás také spojovací materiál pro gabionové ploty, gabionové sítě, gabionové koše nebo další konstrukce složené z gabionů. Mezi spojovacím materiálem najdete především různé háčky, spirály, kroužky, ale také například nářadí, jako jsou kleště. Spojovací materiál pro gabiony prodáváme za příjemné ceny.

 • Pomocný materiál

  Bez pomocného materiálu gabionový plot nepostavíte. Proto jsme pro vás připravili vše, co můžete potřebovat. Vybírejte u nás z kameniva do gabionů, nakupte vázací drát a kleště na jeho štípání nebo nezbytné geotextilie. Výstavba gabionových stěn a plotů půjde s pomocným materiálem jako po másle.


Proč si vybrat zrovna nás?

Vzhledem k tomu, že na poli gabionů působíme již přes 15 let jsou naše zkušenosti dostatečně velké,
abychom Vám dokázali poradit i s náročnějšími stavbami u gabionových konstrukcí, gabionových plotů,
gabionových podezdívek, gabionových obkladů a dalších gabionových konstrukcí.
Naše zázemí a zkušenost nám dovoluje nabídnout vám velmi výhodnou nabídku gabionů i pro maloodběratele.